|- Appease -|

Dołącz do klanu i przeżywaj niesamowite przygody!


#1 2008-11-13 23:28:13

Trojlapy

http://i33.tinypic.com/6ig1af.png

Skąd: Lasy Łęczowskie
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Trojlapy

Witam wszystkich.
O tym forum dowiedziałem się z innego forum i tak mnie tchnęło żeby się zarejestrować.
Mój nick stworzył Jacek Kaczmarski i został on przeze mnie wykorzystany najpierw na mojej stronie, a później na wszystkich na których się zarejestrowałem.
W rzeczywistości nazywam się Krzysiek i tak jak Neveran "mieszkam na północy Polski".
Interesuje się informatyką, mitologią (nordycką, egipską, chińską i grecką), humanistyką, astronomią, teologią, okultyzmem, muzyką i przyrodą, głównie przyrodą. Staram się ratować i wspomagać nie tylko polską faunę, ale i zagraniczną jak np. Wilki (które lubię najbardziej) w Ameryce lub krokodyle w Australii. Nieuniknione jest to, iż wszystkie, a na pewno większa część dzikich zwierząt wkrótce przestanie wydeptywać swe ścieżki i nikt na to nic nie może poradzić. Ja natomiast uważam, że można to spowolnić, lecz do tego potrzeba więcej ludzi, których niestety brakuje.

To na razie tyle o mnie...


To już nie polowanie, nie obława, nie łów - to planowe niszczenie gatunku!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.byledoprzerwy.pun.pl www.piekelniiwsciekli.pun.pl www.csjackass.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.symbianowo.pun.pl